חלי גולדנברג, אחת שיודעת

הפרעת קשב, עדות אישית

עדות אישית
איך זה מרגיש לחיות עם הפרעת קשב? להיות ילדה חכמה שמרגישה לפעמים לא כל כך חכמה בבית הספר?  איך זה ב א מ ת מרגיש להיות ילדה, נערה, אשה, בת זוג, אמא עם מערבולת חושים, תחושות, רגשות שמציפה לפעמים את כל המערכת? איך לומדים ללמוד, לחיות, להסתדר, לחבב "הפרעה" שכזאת שיש בה כל כך הרבה טוב וגם לא מעט מכביד ומקשה? מי שחיה איתה, מתמודדת איתה כל חייה ואפילו מחבבת אותה (רוב הזמן) מספרת בגילוי לב איך "זה" מרגיש להיות זאת "הפטפטנית עם הפרעת הקשב".

חלי גולדנברג, שחקנית קולנוע וסופרת ספרי ילדים מספרת מתוך חוויות חייה המגוונים, עם סיפורים וחוויות גם משעשעים, גם מרגשים עד דמעות ומצליחה להעביר את החוויה הפנימית האותנטית למורים, אנשי חינוך, הורים, בני זוג ולאנשים שלא גדלו בזמנים של אבחונים, הקלות ומודעות, איך זה בדיוק מרגיש, מה אפשר לעשות כדי להצליח לעשות מעט סדר בבאלאגן הפנימי, החיצוני של הילדים,התלמידים (לא רק היא לא "נעלמת" אחרי בחינות הבגרות כמו שפעם חשבו) האנשים שמשלמים מחיר לא פשוט להיות הם עצמם, אבל על הדרך מאירים את החיים של כולנו בלא מעט כשרון, מקוריות ושמחה.

זו הרצאה המעוררת ומעלה הרבה רגש ושאלות אצל השומעים אותה ומסתיימת בדרך כלל בשאלות רבות ושיחה ארוכה ומרגשת בין המרצה והשומעים.

גיל ובגדים / הרצאה ומפגש נשי
חלי גולדנברג, דוגמנית מיתולוגית, מנחת טלוויזיה ושחקנית מעבירה הרצאה על שני נושאים שבהם היא מבינה היטב מנסיונה, גיל ובגדים, בגדים וגיל.
ההרצאה מתמקדת בשני הנושאים המורכבים מעט ומוכרים לכל אשה שעברה את שנות השלושים, ארבעים שלה ומהווה ארגז כלים לבנית ארון מדוייק, לא בזבזני, ועדכני ועונה על לא מעט מחשבות וסוגיות:

 • איך בונים ובעיקר מתחזקים ארון בגדים מסוגנן, חסכוני ויחודי?
 • האם יש "חוקים" באיך מתלבשים בגיל מסויים?
 • האם חייבים לציית לחוקים האלה?
 • לבגדים יש תאריך תפוגה? כמה בגדים לקנות כל עונה?
 • מי הם העוגנים בארון?
 • אפשר ללבוש בגד בן עשר אם אני אוהבת אותו?
 • איך לא להפוך לקורבן אופנה, איך לבנות מראה יחודי ומסוגנן?
 • איך להצליח להיות עם מודעות אקולוגית, חברתית, פיננסית ועדיין להיות עם ארון בגדים מוקפד, יעיל ומשמח?

חלי מעבירה הרצאת השראה מועילה ומעשית, עם לא מעט אנקדוטות, סיפורים וזכרונות מעשרות שנותיה בעולם האופנה והתוצאה, אם שומרים על מספר חוקים ומדדים שמקבלים בהרצאה, היא מלתחה מדוייקת, יעילה, אישית  ומשמחת, כי בסופו של יום, כולנו יודעות, בגדים הם אהבה.

˂ תחום מפגשים: הרצאות העצמה והעשרה
SIDEBAR

  להזמנת פעילות:

  שאלות? נשמח לענות


  עמית גיטלר
  מנהל "מפגשים" ומחלקת הדרכה
  דוא"ל: amit@icl.org.il
  טלפון: 03-6180151, שלוחה 103
  נייד: 052-3122290

  עינת קליינפלץ
  מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה
  דוא"ל: einat@icl.org.il
  טלפון: 03-6180151, שלוחה 104
  נייד: 052-4272728

  סתיו פולק
  מפיקת תוכן ומשווקת פעילויות "מפגשים" והדרכה
  דוא"ל: stav@icl.org.il
  טלפון: 03-6180151, שלוחה 125
  נייד: 054-3050578