עומר ברק

מחבר רב המכר ״לחוץ חתונה״

איך להגשים את החלומות שלך – ולהישאר בחיים

כל מי שמנסה להגשים חלום שומע את הקלישאה הטחונה עד דק: חייבים להיכשל שוב ושוב כדי להצליח.
אבל מה עושים כשההצלחה באמת דופקת בדלת? מה עושים כשכל החלומות שלך מתגשמים בדיוק כמו שביקשת? ובכן, אם שואלים את עומר ברק התשובה פשוטה: צונחים על השטיח בסלון וחוטפים התקף חרדה שכמעט שולח אותך לחיות את החלום שלך בעולם הבא.
הצלחה היא דבר שנראה לנו רחוק. לא מושג. לא סביר. אולי מהסיבה הזו רוב העסקים העצמאיים קורסים דווקא כשהם מתחילים להצליח, ורוב האמנים נעלמים אחרי הלהיט הראשון שלהם. הרצאת חובה לכל חולם חלומות שרוצה גם להגשים אותם.

 

מה כדורגל לימד אותי על כתיבה

כששואלים את עומר ברק איפה הוא למד כתיבה, הוא עונה על כך במילה אחת בלבד: מהכדורגל. מה הקשר בין הדרבי התל אביבי לחוקי הסיפור של אריסטו? למה יוהאן קרויף הוא המורה הטוב ביותר לכתיבה? מה דיוויד בקהאם יודע על כתיבה שגדולי הכותבים עדיין לא? מה טולסטוי למד ממאמן הכדורגל של מנצ׳סטר יונייטד, אלכס פרגוסון? ולמה ״שירים ושערים״ הייתה בית הספר הטוב ביותר לכתיבה שאפשר לבקש?
בהרצאה מקורית, מרתקת, עשירה בדוגמאות מנפץ עומר מיתוסים על כתיבה, על ספורט ומצליח ללמד כתיבה – ולהסתכל על כתיבה – בדרך שאיש לא עשה לפניו.

עומר ברק היה פרשן הספורט של ״ידיעות אחרונות״ והוא מחבר רב המכר ״לחוץ חתונה״, אשר הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר, שבר את שיאי המכירות הישראלים ועובד לסרט בבימויו של גורי אלפי. זכויות העיבוד לטלוויזיה של ספרו שבדרך, ״כולם לחייך״, נרכשו טרם צאתו לאור.

 

מפגש עם הסופר עומר ברק

איך כותבים ספר בז׳אנר שכולם מתעקשים שכלל לא קיים ובטח לא יצליח בישראל? כיצד 32 מכתבי דחייה מהוצאות ספרים הובילו למקום הראשון ברבי המכר? מה הלקח שאפשר ללמוד אחרי  שיוצאים ל-30 דייטים ב-30 יום (כן, זה סיפור אמיתי)? למה ועד הבית הוא בית הספר הטוב ביותר לכתיבה ולהגשמת חלומות? ואיך זה מרגיש לעמוד על סט הסרט שמבוסס על הספר שכולם אמרו לך שיהיה כשלון מסחרי מהדהד?

במפגש מצחיק, כן ושנון מאין כמוהו מגולל עומר ברק את הסיפור הלא יאמן של ״לחוץ חתונה״, הקומדיה הרומנטית שכבשה את ישראל, מדבר על כתיבה מזוית יחודית ומרתקת ומגלה ואיך זה מרגיש להגשים את כל החלומות שלך ואיך ממשיכים להאמין בעצמך גם כשאף אחד אחר לא.

עומר ברק הוא מחבר רב המכר ״לחוץ חתונה״, אשר הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר, שבר את שיאי המכירות הישראלים ועובד לסרט בבימויו של גורי אלפי. זכויות העיבוד לטלוויזיה של ספרו שבדרך, ״כולם לחייך״, נרכשו טרם צאתו לאור.

SIDEBAR

    להזמנת פעילות: