מידעונים לצוות הספרייה

חומרי הדרכה לספרייה הדיגיטלית הישראלית הדרכות לצוות הספרייה: לשימוש צוות הספרייה – מדריך רכישת כותרים בחנות MarketPlace: דוחות במרקטפלייס- כמה ספרים יש באוסף? נגן וידאו 01:08 05:31 שמירת חיפושים מועדפים במרקטפלייס

הדיגיטלית – מידעון אוגוסט – הצעות לפרסום ועדכון הקוראים על הספרייה הדיגיטלית בחגים, מבצעי ספטמבר באוברדרייב וסרטון הדרכה על שמירת חיפושים שימושיים במרקטפלייס.

 

אתר הספרייה הדיגיטלית – מדריך למשתמשהדיגיטלית – מידעון יולי – אוסף הכותרים ברשימה הארוכה של מועמדי פרס בוקר 2021 וסרטון הדרכה על העמוד הראשי של הדוחות במרקטפלייס.

 

סרטון הדרכה כניסה ראשונית לליבי

הדיגיטלית – מידעון יוני – הסבר על חידושי מנוי לספרייה הדיגיטלית בניטוטק, מבצע קומיקס במרקטפלייס של אוברדרייב, וסרטון הדרכה המדגים יצירת דוח משתמשים והשאלות.

 

הדיגיטלית – מידעון מאי 2021מידעון הספריה הדיגיטלית מאיתזכורת על אופן ביצוע הזמנות במערכת ניטוטק, חודש ספרים קוליים באנגלית במרקטפלייס, שינוי מודל הרכישה של "כנרת" , וסרטון ההדרכה "איך משוטטים בליבי?"

 

הדיגיטלית – מידעון אפריל 2021מידעון הספריה הדיגיטלית אפריל – מכיל את תוצאות ההצבעה על ההצעות ממפגש הקונסורציום, פרטים על האוסף לקריאה ללא הגבלה שניתן על ידי אוברדרייב לשנת 2021, וסרטון ההדרכה "איך מזדהים באפליקציית ליבי לראשונה"

 

הדיגיטלית – מידעון מרץ 2021מידעון הספריה הדיגיטלית מרץ – מבשר על עלייתם לראשונה של כותרים קוליים של הוצאת "ידיעות ספרים" ושובן של ההדרכות הפתוחות מידי חודש בזום.

 

הדיגיטלית – מידעון פברואר 2021הדיגיטלית - מידעון פברואר 2021 – מכיל פרטים על מועדוני הקריאה ומידע על ההצבעה על הצעות שהועלו במפגש הקונסורציום.

 

הדיגיטלית – מידעון ינואר 2021מידעון הספריה הדיגיטלית ינוארמכיל מידעון המיועד לקוראים ב-PDF וב-JPG והזמנה למפגש הקונסורציום.